Plaka Tanıma Çözümleri

3DEYES Plaka Tanıma Sistemi her türlü hava şartlarında ve ışık ortamında, hareketli ve durağan tüm araçların plakasını tanır,veritabanı sorgulaması yapar ve sonuca göre kapı açmak,E-mail
göndermek vb kullanıcı tanımlı görevleri otomatik yerine getirir. 3DEYES – PTS abone,görevli yönetimi,raporlama vb işlemleri gerçekleştiren yönetici programı dahil edilmiştir. 3DEYES PTS PARK’ da
yönetici programda ayrıca hesap yönetimi modülü mevcuttur.Böylece otoparklarda güvenliğin yanında verim, kâr ve müşteri memnuniyeti artar.

3DEYES PTS OTOPARK

3DEYES Plaka Tanıma Sistemi havaalanları,belediyeler, limanlar,otoparklar gibi ücretli park hizmeti veren işletmeler için; Canlı izleme yaptırabildiği gibi arşiv ve arşiv kayıtlarından izleme yaptırabilecek, Aracın belli alana girdiğini araç algılayıcılarla (sensörlerle) denetleyebilecek ve buna göre fotoğraflarını çekebilecek, Geriye dönük olarak en az 3 aylık raporlama yapabilecektir.

3DEYES PTS OTOYOL

Emniyet , Gümrük idaresi, sınır kapıları,Özel İdare, Belediye vb. kamu kurumları için araç plakalarının okunmasını, depolanmasını ve elde edilen verilerin analiz edilmesini sağlayan sistemdir. Otoyol versiyonu ile en az 140 km/saat hıza kadar tanıma yapabilecek, Araçları herhangi bir noktada durdurmadan serbest geçiş anında plakalarını okur, Geçiş yapan tüm araçların plaka kayıtlarını güvenlik amacı ile kayıt eder.

3DEYES PTS SITE

Site,otel ,hastane,eğitim kurumları,fabrikalar,sanayi tesisleri, AVM ve vb işletmeler için; Site’de gereksiz araçların park olanağını ortadan kaldırır, Araç sahibine tanınan araç park limitinde araç girişi yapılmasını sağlar, Otomatik plaka tanıma ve bariyer açma özelliği ile güvenlik personelinin zaman kaybını önler, Her site veya araç sahibi internet üzerinden kendi aracının plakasını,yasaklamaları ve raporlamalarını görebilir.