Analysis

3D Eyes

3DEYES Cloud mimarisi sayesinde verileriniz ve işlem gücünüzün sadece bir makina ile sınırlanmadığı bir veri barındırma ve işleme sistemidir.

Dosyalarınız tek bir sunucu yerine bir sunucu çiftliği içerisinde barınır ve çalışır. Bu sayede hem sunucuda oluşabilecek teknik arızalarda kesinti yaşamazsınız hem de anlık olarak sunucu çiftliğinin kaynaklarından yararlandığınız paydayı değiştirebilirsiniz.Bu sistem aynı zamanda inanılmaz esnek bir ücretlendirme modelini ve ihtiyaca göre ölçeklendirebileceğiniz bir hosting hizmetini mümkün kılar.

about-min

Nasıl Çalışır?

ÖNERDİĞİMİZ SİSTEM İLE EVİNİZİN VE OFİSİNİZİN GÜVENLİĞİNİ GÜÇLENDİRİN!

Küresel servis

Her nerede olurlarsa olsunlar tüm kameralarınıza 3DEyes Bulutu üzerinden erişebilirsiniz.

Mobil uygulamalar

Kameralarınızı her zaman her yerde izleyebilmek için tüm tarayıcıları, tablet, Iphone ve Android uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Güvenlik

Tüm aktarımlarınız tümüyle şifrelenmektedir. İzniniz olmadan hiç kimse kameralarınıza veya kayıtlarınıza erişemez.

Akıllı video analitiği

3DEyes Bulut ile arşivinizdeki insanları veya objeleri arayabilirsiniz. Bir alanda, kuyruktaki insanları ve sayılarını kolayca bulabilirsiniz!

Her zaman orada olun

3DEyes Bulut bir hareket tespit ettiğinde sizi ikaz eder. İstediğiniz şekilde kameralarınızı canlı olarak veya arşiv görüntülerini izleyebilirsiniz.

Diğer kullanıcılarla paylaşın

Eşzamanlı olarak kameralarınıza erişmesi gereken çalışanlarınız veya arkadaşlarınız mı var? Sistem başka kullanıcılara erişim hakları tanımlamanıza izin verir.

Videonuzu herkese açık hale getirin

Videonuzu herkese açık hale getirin: Web sitenize veya blogunuza kameranızdan canlı video beslemesini ekleyin ve direkt link olarak Facebook üzerinde paylaşın!

Kameralarınızı haritanın üzerine yerleştirin

3DEyes Bulut ile tüm kameralarınızı haritanın üzerine yerleştirip takip edebilirsiniz.

Kayıtları depolama ve izleme

Kameranızın videosunu depolayın, izleyin ve bulutumuzda güvene alın.