Yüz Tanıma Çözümleri

Yüz tanıma IP kamerelardan gelen veri akışları ile gerçek zamanlı 3D yüz tanıma uygulaması, tanımlanmış tüm yüzleri algılar ve kontrol eder.Kolluk kuvvetleri, şirketler, alışveriş merkezleri,
fabrikalar veya havalimanı gibi çok geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir.

Personel Kontrol

Yüz tanımalı personel kontrol sistemi şirket, hastane, eğitim kurumları için;
Personelin giriş çıkış saatlerinin takip edilmesi ve buna bağlı olarak puantaj hesaplamalarının yapılması ve işçilik ücretlerinin belirlenmesinde
Personel devam kontrol sistemi dahilinde bireyin belli bir bölümde geçirdiği zamanı tutmak için de kullanılır

Müşteri Sadakat

Yüz tanımalı müşteri sadakat sistemi her türlü kamu ve özel kurumlar, mağazalar,marketler için. Müşterilerin takip edilmesi ve kayıtların yapılması. Yüz ifadelerinin tespiti. Mevcut müşterilerin sadık müşteriler haline getirilmesi. Yasaklı müşterilerin ziyareti durumunda uyarı vermesi.

Perakende

3DEyes VMS size video izleme sistemlerinizi (IP ve analog) daha verimli ve daha yaratıcı kullanmanız için fırsatlar yaratır.Perakende sektöründe Heatmap (yoğunluk haritası) ile reyonlara olan ilgiyi ölçebildiğiniz gibi kişi sayma sistemleri ile de, mağazaya giren ve çıkan kişi sayısını ölçülebilir.Ve bunları inanamayacağınız bir hızda yapar.Bütün bu üstün özelliklerini size çok uygun bütçeler ile sunar.

Intellect entegre yüz tanıma modülü bir video çerçevesi içinde insan yüzünü noktalar haline alarak operatöre bildirir kişinin görüntüsünü otomatik olarak algılar ve olumlu ilgi kişileri belirlemek amacıyla başkaları ile karşılaştırır. Dedektörlerin algılaması ile çalışan veya kişilerin bir veritabanı oluşturarabilir ve bulunan bir kamera turnike geçişi esnasında herkesi yüz kaydını yaparak veritabanında saklama imkanı sunar.